Хто про що, а ми про законодавство…
За півтора року країна звикла до війни, наскільки до цього можна звикнути. І всі хто може повертається до роботи. До роботи ми повернулись ще в квітні 2022 року. Ну і, по можливості, повертаємось до інформування та розбору законодавства. А цьому напрямі роботи у нас непочатий край… Тут і зміни в Кодексі про Надра, і в Законі про відходи, і зміни, що плануються в Законі про ОВД… Очі бояться, а руки роблять.
Почнемо ми з Кодексу про надра
https://tax.gov.ua/arhiv/podatkova-baza-do-nabrannya-chinnosti-podatkovim-kodeksom/normativno-pravova-baza/kodeksi-/59020.html , головного і улюбленого документу кожного надрокористувача, зміни до якого введені в дію 28.03.2023 року.
Що змінилось кардинально? Або які локальні зміни будуть мати суттєвий вплив на процес користування?
1) Обмеження можливості користування надрами юридичних та фізичних осіб, які якимось чином є афілійовані з державою, визнаною Верховною радою державою-агресором, або до яких застосовуються обмеження згідно ЗУ «Про санкції» https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1644-18#Text
2) Створення Єдиної державної електронної геоінформаційної системи користування надрами.
3) Види користування надрами.
4) Строки користування надрами.
5) Порядок подання заявок на отримання продовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами, внесення змін до нього, а також внесення змін до угоди про умови користування надрами.
6) Підстави, на яких Спеціальний дозвіл надається без проведення аукціону.
7) Перелік документів, що додається до заяви на отримання Спеціального дозволу на користування надрами.
8) Форма надання СД.
9) Порядок продовження строку дії Спеціального Дозволу на користування надрами.
10) Зникнення поняття про переоформлення СД, поєднання переоформлення та внесення змін в одному чітко структурованому пункті.
11) Підстави внесення змін в Спеціальний дозвіл, перелік документів, що додається до заяви.
12) Визначення виключних випадків внесення змін в Угоду про користування надрами в розрізі подовження граничних строків виконання робіт. Про самі граничні строки ми писали
13) Гірничий відвід.
14) Право землевласників та землекористувачів розпоряджатись видобутими корисними копалинами.
15) Підстави та порядок припинення права користування надрами.
16) Плата за продовження строку дії Спеціального дозволу на користування надрами.
17) Порядок доступу, ознайомлення, придбання та користування геологічною інформацією.
18) Передача розвіданих родовищ корисних копалин для промислового освоєння.
19) Можливість застосування за заявою користувача надр під час здійснення Державної експертизи та оцінки ресурсів та запасів корисних копалин міжнародних стандартів.
20) Порядок погодження проектів розробки корисних копалин.
21) Підстави та порядок зупинення дії СД.
22) Закріплене право органу державного геологічного контролю на розрахунок розміру збитків внаслідок самовільного користування надрами, відбирати зразки сировини, напівфабрикатів, продукції, призначати експертизи для розрахунку розміру збитків.
23) Питання перевірки Держпраці.
24) Надбання правом на користування надрами характеру майнових прав.
25) Особливості застосування геологічного вивчення надр, передбаченого державною програмою розвитку мінерально-сировинної бази України.
Поки все перерахували, вже втомились, а якщо все розписати? А Вам це все ще читати…))
То ж підемо поступово, крок за кроком, пункт за пунктом, тиждень за тижнем… І сподіваємось рашиські дебілоїди не утнуть щось дике знов, щоб доводилось перериватись. Ну а якщо наші доблесні ЗСУ дадуть нам привід перерватись – то це ми звичайно зробимо із глибоким задоволенням.
1) Обмеження можливості користування надрами юридичних та фізичних осіб, які якимось чином є афілійовані з державою, визнаною Верховною радою державою-агресором, або до яких застосовуються обмеження згідно ЗУ «Про санкції».
Ці обмеження на діяльність зараз червоною стрічкою проходять через усе законодавство. Це не тільки зрозуміло, це дійсно необхідно. Надра власність народу України, який вже більш ніж півроку потерпає від дій як самої держави-агресора, так і від дій її громадян.
Що стосується застосування норм Закону України «Про санкції» до підприємства, кінцеві бенефіціари якого потрапили під санкції у вигляді анулювання або зупинення дії спеціальних дозволів, Україна – цивілізована європейська країна. Наша країна проти, щоб на надрах, власності українського народу, наживались особи, що створюють реальні або потенційні загрози нашій країні, сприяють терористичній діяльності або порушують права і свободи людини та інтереси суспільства. Але Україна все ж таки крок за кроком наближається до високого ступеню захисту інтересів інвесторів. То ж осіб, що потрапили під санкції у вигляді зупинення або анулювання дії СД є 30 днів з дня видання указу Президента України про застосування відповідних санкцій на те, щоб вийти зі складу кінцевих бенефіціарних власників.
2) Створення Єдиної державної електронної геоінформаційної системи користування надрами.
Що можна сказати? Прочитавши перший раз Ст. 51, була єдина думка: це настільки амбітно, що не може бути реалізовано ніколи. Друга думка: а чому ж не лишили шпаринку, якщо не вийде, у вигляді якихось перехідних положень там на рік-два-три, бо це не запрацює ані 28.03.23, ані 28.03.24? Якщо чесно, ми рідко помиляємось в своїх прогнозах. Але це виявився саме цей випадок. Так, були сбої, були якісь «камінчики»… Але електронний кабінет працює, заяви подаються, розгляд іде своєю чергою і у визначені строки, реєстри працюють. То ж навіть якщо і будуть якісь збої, навіть бажання немає кричати та шпурлятись камінням. Маючи досвід в створенні автоматичних баз даних, ми приблизно уявляємо, який обсяг роботи пройдено.
Що дає створення ЄДЕГС?
По-перше – прозорість в питаннях надрокористування. Переоцінити цю перевагу важко. Ну і може дуже високопарно, але це те, що буде ще однією цеглиною в тій будові, що дасть Україні поштовх до післявоєнного відновлення та шляху вперед.
По-друге рівний та (що дуже важливо) безкоштовний доступ до ознайомлення з інформацією про родовища, прояви, геологічні умови. І це безумовно дуже радує. Це колосальна економія не тільки грошей, але і часу. Зараз лише геологи старої школи мабуть пам’ятають, що таке робота в архіві: каталоги карточок, виписування від руки, потім електронний каталог в приміщенні Геоінформу… А ще конференції з представниками іноземних геологічних служб років 10 тому… Вони розповідали, як в їхніх країнах все відкрито, прозоро, чудово… І тоді не вірилось, що колись… То ж створення цієї системи це величезний крок вперед. Важкий, але він робиться.
І ще багато переваг. Ну взагалі ми від ідеї і від того, що така система таки втілюється, у захваті. Але мабуть ми щось забагато дифірамбів заспівали, то ж тьфу-тьфу-тьфу, щоб не наврочити.
3) Види користування надрами.
В попередній редакції Кодексу про надра у нас було 7 видів користування надрами.
Почнемо з того, що не змінилось. Без змін залишились пункти стосовно видобування корисних копалин, створення геологічних територій та об’єктів, що мають важливе наукове, культурне, санітарно-оздоровче значення, а також виконання робіт, передбачених угодою про розподіл продукції.
Що змінилось:
Прибрали такий невизначений термін, як «задоволення інших потреб», натомість розширили пункт стосовно будівництва та експлуатації підземних споруд, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин. Тобто виклали вичерпний перелік надання надр у користування.
Окремо визначили, що положення Кодексу поширюється на нафтогазоносні надра, якщо інше не передбачено Законом України «Про нафту і газ».
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2665-14#Text
Прибрали так званий «наскрізний дозвіл» на користування бурштиноносних надр, ведений в дію змінами до Кодексу про надра в 2019 році. Мабуть застосування цієї норми виправдало позитивні очікування, так як ця норма тепер застосовується до всіх корисних копалин.
Головна зміна в цьому питанні, це те, що надра надаються для «геологічного вивчення, у тому числі дослідно-промислової розробки, корисних копалин з подальшим видобуванням корисних копалин (промисловою розробкою родовищ)». Що це означає, зрозуміють усі надрокористувачі, які отримували дозвіл на геологічне вивчення (отримати СД це завжди було тим ще квестом, про що ми не раз писали), проводили геологічне вивчення, затверджували запаси і починали гру «отримай спеціальний дозвіл наново». А це не місяць і не два. І цей час підприємство або простоювало (як більшість підприємств з видобування твердих корисних копалин та підприємства з розливу бутильованої води), або видобувало, балансуючи на грані законності, як, наприклад, водоканали, які не могли припинити постачання води населенню та підприємствам. Зараз у надрокористувача залишились обов’язки захистити запаси, здати Протокол ДКЗ на постійне зберігання, внести дані про Протокол в СД. На це є певні терміни, які регламентуються Програмою робіт Угоди про умови користування надрами, Кодексом та іншими законодавчими актами з питань надрокористування. І надрокористувачі будуть це робити, але їм вже не доведеться рвати на собі волосся за кожен день простою підприємства, поки Спеціальний дозвіл не отриманий.
4) Строки користування надрами
Не будемо порівнювати, що змінилось, в цьому випадку це мабуть і недоцільно. Просто наведемо нові строки користування надрами:
- на геологічне вивчення, у тому числі ДПР, корисних копалин з подальшим видобуванням та на будівництво та експлуатацію підземних споруд, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин від 3 до 20 років;
- на створення геологічних територій та об’єктів, що мають важливе наукове, культурне, санітарно-оздоровче значення від 3 до 50 років.
Строки користування нафтогазоносними надрами визначаються ЗУ «Про нафту і газ», а це відповідно:
- для видобутку нафти і газу (промислової розробки родовищ) на суші – не більш як на 20 років, на континентальному шельфі та в межах виключної (морської) економічної зони України – не більш як на 30 років;
- для геологічного вивчення нафтогазоносних надр з подальшою промисловою розробкою виявлених родовищ – не більше: на суші – 20 років; на континентальному шельфі та в межах виключної (морської) економічної зони України – 30 років;
- для спорудження та експлуатації підземних сховищ нафти чи газу - не більш як на 50 років.
Також в новій редакції Кодексу про надра визначено, що Спеціальні дозволи на користування надрами, строк дії яких закінчився у період дії воєнного стану, на період дії воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення або скасування вважаються продовженими автоматично. Ця норма цілком зрозуміла, тому що коли на Вашою головою рвуться снаряди, або Ви змушені жити під клятими окупантами, останнє, про що Ви будете думати, це – Спеціальний дозвіл. Але… зловживати цією нормою ми б не радили. Тому що якщо в Вашій області не ведуться бойові дії, Ви не знаходитесь під окупацією, у Вас є електроенергія (не треба забувати, що багато міст та сіл все ще потерпають від її відсутності), а повітряні тривоги, що безумовно загрожують Вашому життю та здоров’ю, не тривають більшість часу, як ще відбувається в деяких місцях, які начебто і не в зоні бойових дій, і навіть в області їх немає і не велось, принципово Вам ніщо не заважає подати документи на продовження строку дії СД. До речі такого ж принципу ми радимо притримуватись і в питаннях внесення змін, погодженні Робочого проекту, отримання Висновку з ОВД тощо.
Ну і останнє нововведення, що стосується строків на користування надрами. У разі визнання за рішенням суду, що набрало законної сили, незаконним (безпідставним) зупинення дії спеціального дозволу на користування надрами або його анулювання, строк дії такого спеціального дозволу на користування надрами та відповідно строк користування надрами продовжується дозвільним органом на строк такого зупинення.
Ну мабуть на сьогодні і вистачить. Далі в нас підуть питання, що безпосередньо стосуються Спеціального Дозволу. Це і отримання, в продовження, і внесення змін, і ще багато чого. А це розмова не на одну сторінку. То ж як казали в радянських журналах, де друкували літературні твори частинами: «Далі буде»
Ну і звичайно, у разі виникнення питань, та й не тільки:
Телефонуйте
+38 (044) 501 38 89 +38 (066) 980 49 33
+38 (063) 055 87 39 +38 (098) 108 76 56
Пишіть
secretary@ugs.ua
Приїжджайте
М. Київ, вул. Борщагівська,145
І як завжди віримо в ПЕРЕМОГУ, знаємо, що ЗСУ найкращі, і… працюємо!