НВП УКРГЕОЛОГСТРОМ на конференції «Сучасні методи очистки стічних вод від промислових та харчових підприємств»

      4 квітня 2017 року спеціалісти НВП УКРГЕОЛОГСТРОМ взяли участь у конференції, організованій ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» у місті Біла Церква, головною метою якої був сумісний пошук шляхів вирішення проблеми забруднення навколишнього середовища стічними водами.
      В ході конференції розглядались питання контролю якості скидів, що потрапляють у каналізаційну мережу та чистоти зворотніх вод; питання біологічної очистки, як ефективного способу усунення багатьох видів забруднення, а також питання зменшення негативного впливу на організм людини та екологію забруднюючих речовин, які надходять зі стічними водами.
      Були представлені сучасні механізми очищення стічних вод, розглянуті успішні схеми застосування обладнання, розробки проектів будівництва очисних споруд та обговоренні проблеми забезпечення локальними очисними спорудами, що призначені для очищення господарсько-побутових стічних вод.

НВП УКРГЕОЛОГСТРОМ продовжує вдосконалювати свою роботу, неодмінно стежити та активно приймати участь у розвитку екологічної та геологічної галузей!

IMG 1644

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 січня 2015 р. № 42 внесено зміни до Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2011 р. № 615.

Читати далі

 В суботу 31 січня 2014 року в газеті "Ніжинський вісник" опубліковано заяву про наміри ПрАТ "Ніжинський цегельний завод" відносно проектних робіт, що проводить НВП УКРГЕОЛОГСТРОМ.

Читати далі