Вакансія інженер-еколога

Навички та досвід: впевнені навики роботи з офісною технікою, вільне володіння MS Word, MS Excel, MS Outlook. Знання КБСП «ТОПАЗ» ЕОЛ+, КБСП «ТОПАЗ» Інвентаризація джерел викидів та ін. з цього напрямку. Вміння швидко та якісно знаходити інформацію (Internet, бібліотеки, нормативні документи). Вітається знання іншого програмного забезпечення. Ініціативність та готовність до самоосвіти.

Вимоги: м. Київ, повна зайнятість, бажаний досвід роботи від 1 року, профільна освіта, готовність до відряджень, водійське посвідчення та досвід керування легкового автомобіля.

Умови праці: робота в офісі за адресою м. Київ, вул. Металістів, б.20. Можливі нетривалі відрядження (1-2 дні). Випробувальний термін (оплачується) від 2 тижнів до місяця в залежності від попереднього досвіду роботи.

Графік роботи: Пн - Пт с 10.00 - 18.00. Дружній, молодий колектив.

Обов'язки:
- написання звітів на екологічну тематику;
- робота з нормативними актами у галузі охорони навколишнього природного середовища;
- розрахунок лімітів на утворення та розміщення відходів;
- приведення інвентаризації джерел викидів в атмосферне повітря;
- розробка документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря;
- розробка ОВНС;
- розробка документів для отримання дозволу на спецводокористування.

Професіоналізм - запорука успіху!

У повсякденній роботі НВП УКРГЕОЛОГСТРОМ ставить перед собою високі цілі. Завдяки цьому нам вдається займати лідуючі позиції в галузі, максимально задовольняти потреби клієнтів, постійно розширювати свій світогляд, накопичувати знання та досвід. Якщо Ви хочете стати частиною сучасної та прогресивної команди, тоді постійне навчання та самовдосконалення повинні стати Вашими постійними супутниками.