Вакансія гідрогеолога

 

Навички та досвід: впевнені навики роботи з офісною технікою, вільне володіння MS Word, MS Excel, MS Outlook. Знання Corel Draw, AutoCad, Surfer. Вміння швидко та якісно знаходити інформацію (Internet, бібліотеки, нормативні документи). Вітається знання іншого програмного забезпечення. Досвід роботи з офісною технікою. Ініціативність та готовність до самоосвіти.

Вимоги: м. Київ, повна зайнятість, бажаний досвід роботи від 1 року, профільна освіта, готовність до відряджень, водійське посвідчення та досвід керування легкового автомобіля.

Умови праці: робота в офісі за адресою м. Київ, вул. Металістів, б.20. Можливі нетривалі відрядження (1-2 дні). Випробувальний термін (оплачується) від 2 тижнів до місяця в залежності від попереднього досвіду роботи. Графік роботи: Пн - Пт с 10.00 - 18.00. Дружній, молодий колектив.

Обов'язки:
- написання звітів на гідрогеологічну тематику;
- камеральні роботи;
- збір та обробка польових, лабораторних даних;
- комп'ютерна графіка (по тематиці);
- підрахунок запасів підземних вод.

Професіоналізм - запорука успіху!

У повсякденній роботі НВП УКРГЕОЛОГСТРОМ ставить перед собою високі цілі. Завдяки цьому нам вдається займати лідуючі позиції в галузі, максимально задовольняти потреби клієнтів, постійно розширювати свій світогляд, накопичувати знання та досвід. Якщо Ви хочете стати частиною сучасної та прогресивної команди, тоді постійне навчання та самовдосконалення повинні стати Вашими постійними супутниками.