+38 (044) 501 38 89 +38 (066) 980 49 33
+38 (063) 055 87 39 +38 (098) 108 76 56

ЩОРІЧНА ЗВІТНІСТЬ НАДРОКОРИСТУВАЧІВ. РІЧНИЙ ПЛАН РОБІТ З ПРОВЕДЕННЯ ГЕОЛОГІЧНОГО ВИВЧЕННЯ ТА ДПР

24 Березня 2021
ЩОРІЧНА ЗВІТНІСТЬ НАДРОКОРИСТУВАЧІВ. РІЧНИЙ ПЛАН РОБІТ З ПРОВЕДЕННЯ ГЕОЛОГІЧНОГО ВИВЧЕННЯ ТА ДПР

Вибачте, але ми знову…

А ось сьогодні це дійсно останній раз в цьому році!

Ну до грудня, коли треба буде готувати звіти за 2021 рік так точно…

Сьогодні в нас на порядку денному не зовсім звіт… Це документ, який треба розробити і мати на підприємстві.

Кого стосується? Надрокористувачів, які мають Спеціальний дозвіл на користування надрами з метою геологічного вивчення або з метою геологічного вивчення в т.ч. ДПР. В незалежності від виду корисних копалин.

Нормативний документ: Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України № 34/м від 03 березня 2003 року, п. 3.4.

Контрольна дата: кінець поточного року - початок наступного року.

Суть вимог нормативних документів: суб’єкти господарювання щороку повинні подати Річний план робіт з проведення геологічного вивчення та ДПР до територіального органу Держпраці.

На що звернути увагу при розробці Річного плану робіт з проведення геологічного вивчення та ДПР:

Роботи, вказані в річному плані проведення геологічного вивчення повинні відповідати Програмі робіт, яка є додатком до угоди про умови користування надрами. Документи, що підтверджують подання Річного плану робіт з геологічного вивчення необхідно зберігати як мінімум до перевірки з боку Департаменту державного геологічного контролю Держгеонадр.

Що робити:

  • У разі проведення геологічного вивчення фаховою геологорозвідувальною організацією, нагадати ро необхідність розробки та подання цього документу;
  • У разі відсутності договору на проведення геологічного вивчення розробити власними силами або звернутись до фахової організації. Своїми силами або звернутись до фахової організації.
  • Подати до територіального органу Держпраці. Відповідь про отримання або документи, що підтверджують відправлення зберігати протягом року.

будь в курсі новин та змін у законодавстві

підпишись та отримуй інформацію першим